Кількість
|
Вартість
|
||
|
Стільниковий полікарбонат Оскар виробляє компанія BALKAN PLASTICS COMPANY, відома своїм досвідом у виробництві матеріалів для скління, виготовлених відповідно до міжнародних стандартів.
Полікарбонат Oscar — це матеріал, вироблений зі стійкого до механічних пошкоджень полікарбонату з додаванням екструдованого захисту від згубного впливу УФ-променів.
Поєднання захисту від ультрафіолетових променів та ізоляційні властивості структури Oscar Premium забезпечують ідеальне скління для широкого спектру застосування:
- оранжереї;
- покрівлі;
- промислові ліхтарі;
- металеві конструкціЇ та перголи;
- теплиці;
- пішохідні проходи;
- покриття плавальних басейнів;
- внутрішнє скління, перегородки.
Характеристики:
Товщина | Питома вага |
4 мм | 0,55 кг/м² |
6 мм | 0,95 кг/м² |
8 мм | 1,2 кг/м² |
10 мм | 1,3-1,5 кг/м² |
16 мм | 2,3-2,4 кг/м² |
Стійкість до граду
Полікарбонат Оскар перевершує більшість інших матеріалів за показником міцності. Листи O забезпечують гарантований захист від граду, завдяки високій ударній в'язкості матеріалу. Даний матеріал має 10-річну гарантію стійкості до погодних впливів.
Ці властивості були підтверджені в процесі багаторазових тестів. Відповідно до даних досліджень, реальні частинки граду діаметром 23 мм мають швидкість падіння 17 м/с та кінетичну енергію 1 Дж. У той же час, згідно статистиці, ймовірність випадання граду розміром частинок понад 10 мм, становить всього 2,9%. Саме тому виробник полікарбонату надає абсолютну гарантію стійкості до будь-якого граду, незалежно від його розміру та ваги.
Стійкість до впливу погодніх умов
Листи полікарбонату мають надзвичайно високу стійкість до погодних впливів завдяки співекструдованому шару УФ-захисту. Цей шар складається з того ж базового полімеру, що і сам лист і тому рівномірно сплавляється із ним. Відшаровування захисного шару неможливе навіть після багаторічної експлуатації на відкритому повітрі або при згинанні листів. При встановленні листів поверхня з УФ-захисту повинна розташовуватись з верхньої/зовнішньої сторони.
Ця система захисту випробовувалась протягом тривалого часу методами як штучного, так і природного "старіння" на сонці в екстремальних кліматичних умовах. Вона гарантовано забезпечує листам полікарбонату високоефективний захист від впливу погодніх умов протягом 10 років.
Енергозбереження
Також, перевагою полікаронату є його теплоізоляційні властивості. Наприклад, семистінний лист, товщиною 35 мм, має коефіцієнт теплопередачі 1,2 Вт/м2. Матеріал полікарбонату — ідеальний варіант для опалювальних приміщень.
Світлопропускання
Оптичноа прозорість листа - понад 80% протягом усього терміну служби. Бронзовий та опаловий відтінки дають можливість контролювати сонячне випромінювання та знижують нагрівання приміщень.
Стійкість до пошкоджень
Пошкодження заскленого даху може мати небезпечні й дорогі наслідки. Матеріал пропонує надійний захист від граду, вандалізму й випадкових пошкоджень, оскільки має стійкість до ударів у 200 разів більше, ніж у скла. Ця характеристика зберігається в широкому температурному діапазоні під час всієї тривалої служби листа.
Низька вага
Полікарбоат має надзвичайно високе співвідношення міцності до ваги. Низька вага листа не потребує важких опорних конструкцій, необхідних для традиційних матеріалів. Це дає можливість заощадити на будівельних матеріалах і монтажних роботах.
Вогнестійкість
Полікарбонат Oscar має клас горючості Г1 (важкогорючий, незаймистий матеріал).
Вартість
Ціна на стільниковий полікарбонат дуже демократична, і в поєднанні з високою якістю та тривалим терміном служби дає очевидні переваги використання даного матеріалу.
Гарантія
Виробник надає гарантію на стійкість проти ударів та прозорість — 10 років. Експлуатаційний період матеріалу перевищує 20 років.
Обробка матеріалу
Стільниковий полікарбонат добре піддається різним видам обробки: холодному згинанню, різанню, фрезеруванню, свердлінню, склеюванню за допомогою клеїв на основі сольвентів, механічному з'єднанню. Матеріал також широко застосовується для скління конструкцій різного розміру й функціонального призначення, є оптимальним носієм габаритної реклами. Листи можуть кріпитися за допомогою спеціальних механічних кріпильних засобів. Є детальні інструкції щодо монтажу й розрахунку комплектації від виробників, а також уся необхідна комплектація.
Обмеження:
- необхідно суворо дотримуватися інструкцій щодо монтажу полікарбонату;
- необхідно пам'ятати, що листи стійкі до ультрафіолету тільки з одного боку;
- не допускати контакту захисного УФ-шару з розчинниками на основі ізопропілу;
- не допускати контакту плит з кислотами.
- різання
Листи найпростіше ріжуться за допомогою гострого ножа. Листи із щільною структурою або з товстими зовнішніми стінками можна різати ручною ножівкою з дрібними зубами, циркулярною або стрічковою пилкою, а також іншими видами пилок. Перед різкою переконайтеся, що пилка нова і гостре лезо.
Зокрема, ми рекомендуємо:
- Залишати захисну плівку на поверхні листа під час різання, завжди, коли це можливо
- Відзначати лінію різання лише м'яким олівцем
- Працювати з використанням упору або напрямних
- Переконайтеся, що аркуш надійно закріплений.
- Різати зі швидкістю близько 50 мм/сек із безперервною подачею
- Для різання по кривій та вирізування пазів використовувати ненаголошений лобзик
- Видалити тирсу за допомогою вакуум-відсмоктувача або здувати стисненим повітрям безмасляного компресора
- Дотримуватись вимог техніки безпеки
- При різанні ножем використовувати коротке та жорстке лезо.
Герметизація відкритих торців листа
Відкриті торці стільникових листів заклеюються на нашому виробництві захисною стрічкою під час транспортування та зберігання. Для надійного встановлення листів рекомендується видаляти цю транспортну стрічку та герметизувати торці спеціальною погодостійкою стрічкою, наприклад, алюмінієвою. Використовуйте лише сумісні матеріали.
Існує дуже просте, але дуже важливе правило для герметизації відкритих торців листа: настільки щільно, наскільки можливо згори і настільки щільно, наскільки потрібно знизу.
Для забезпечення вентиляції внутрішніх каналів листа та захисту їх від попадання мікроскопічних частинок ми рекомендуємо використовувати вентильовану стрічку (з порами розміром близько 50 мкм) знизу та непроникну (алюмінієву) стрічку зверху. Після герметизації стрічки надіньте на обидві кромки алюмінієві торцеві профілі. Це значною мірою захистить від попадання в внутрішні порожнини листка бруду, комах та води, але водночас забезпечить циркуляцію повітря і випаровування вологи, що сконденсувалася.
Видалення захисної плівки
Поверхня листів захищена в процесі транспортування, зберігання та монтажу самоклеючою захисною поліетиленовою плівкою. Ця плівка не покриває торці листів, що уможливлює її видалення вже після встановлення листів. У загальному випадку всі плівки слід видаляти відразу після установки листів, особливо якщо лист піддається погодним впливам, інакше плівка може стати тендітною або більш клейкою. Якщо це сталося, плівку вже не вдасться видалити без пошкодження поверхні аркуша.
Безпека
Неможна ходити по дахах, покритих листами із полікарбонату.
Для переміщення завжди використовуйте спеціальні опорні конструкції. Також ніколи не ходіть по рамах скління з використанням листів без використання подібних конструкцій.
Порада: Для Вашої власної безпеки використовуйте бруси, товсті дошки та подібні предмети під час монтажу чи чищення даху та дотримуйтесь відповідних правил техніки безпеки. Будьте обережні, щоб не пошкодити листи та їх поверхню.
Наші фахівці з радістю нададуть вам консультацію та допоможуть підібрати найкращий варіант для вашого проекту.